Які дитячі напрямки IT-шкіл бувають?

В ІТ для дітей існує безліч можливостей! Різноманітність курсів програмування іноді плутає дітей та батьків. Які види курсів бувають? Як обрати правильний напрямок для дитини? Гортайте!
В ІТ - надзвичайно багато напрямків та можливостей для самореалізації. Більшість з таких популярних напрямків у сфері ІТ відсутні як у початкових та і у вищих навчальних закладах. Тому, щоб забезпечити своїй дитині успішне майбутнє пов'язане зі сферою інформаційних технологій потрібно шукати альтернативні варіанти. Для цього створені спеціальні курси, і навіть зі шкільного віку можна розпочати вивчення програмування чи інших напрямків з ІТ сфери щоб опанувати новітні професії сьогодення та майбутнього.

Щоб зайняти своє місце в сфері ІТ, одних уроків інформатики недостатньо. Для кращого розуміння давайте спочатку визначимося з напрямками IT-діяльності, які присутні в сфері, та затребувані на ІТ-ринку.
Виділяють такі основні види IT-діяльності:
Розробка, або програмування
Тут варто написати про звикле бачення програміста. Ці фахівці створюють програмне забезпечення, ігри, сайти, програми, тощо. На курсах програмування у Львові можна вивчити різноманітні мови програмування, створити перший проект, чат-бот, гру в залежності від складності та сфери реалізації.
Тестування
Тестувальники програмного забезпечення шукають помилки та знешкоджують їх, щоб кінцевий продукт був найбільш якісним. Цей напрямок є також дуже популярним на курсах у Львові, адже за короткий термін можна освоїти нову професію.
Дизайн
Ще один перспективний напрямок де діти можуть навчитися створювати візуальне зображення для сайтів, моделі інтер'єру чи предметів побуту, ігрових персонажів.
Менеджмент
Тут ви зможете познайомитись з бізнесовою стороною ІТ. Наприклад дізнаєтесь як правильно взаємодіяти з командою, комунікувати, оволодієте основними інструментами тайм-менеджменту, також, зможете розвинути лідерські навики.
Маркетинг
Тут можна навчитися просувати сайти, займатися соціальними мережами та робити пізнаваним будь-який продукт.
Інші напрямки
Також є напрямки, які стали популярними серед молоді: блогінг, фотографія, робототехніка тощо.Електроніка, механіка, математика та програмування, або легкі творчі напрямки. Тут можна створювати примітивних роботів, або ж свій власний відео-блог, навчитися фотографувати та здобути нову професію.
Кожен з цих напрямів веде до затребуваної та високооплачуваної професії. ІТ стрімко розвивається, з'являються нові мови програмування та нові напрямки. Варто користуватись методом спроб та помилок, спробувати свої сили в кількох напрямках.

Ви можете спробувати будь-який напрямок та вибрати найбільш відповідний. Залишайте заявку і ми допоможемо вам знайти власне покликання.
Хочете допомогти дитині знайти свій шлях та адаптувати її до дорослого життя? Ми готові допомогти вам в цьому
Залиште заявку
Для того, щоб отримати актуальну інформацію, або ж якщо у вас виникли запитання, переживання чи сумніви - зареєструйтесь на консультацію з профорієнтації.