Хей хей хей! Logos Kids Academy на зв'язку!

Цими вихідними відбулися надзвичайні події! Хочемо поділитися цією атмосферою і з вами! Вперше дитяча Академія інформаційних технологій відкрила свої двері для маленьких слухачів.
Хей хей хей! Logos Kids Academy на зв'язку!

Цих вихідних відбулися надзвичайні події! Хочемо поділитися цією атмосферою і з вами!

Вперше дитяча Академія інформаційних технологій відкрила свої двері для маленьких слухачів. Дітки та їх батьки познайомилися з новим захоплюючим світом програмування та навіть спробували себе в ролі ІТ-шників.

Це був потужний та продуктивний день, і ось як це відбувалося. Гортайте!
Субота розпочалася зі знайомства з Академією, екскурсії надсучасними аудиторіями та спілкуванням з викладачами і засновниками школи. Ми розказали про наш власний шлях, заснування та успіхи за 8 років існування Logos. Представили інноваційну методику навчання дітей та підлітків за більше ніж 10-ма програмами!

Було надзвичайно приємно побачити зацікавлені очі дітей та почути купу запитань про навчання й перспективи ІТ-галузі.

Далі на малечу чекали справжні практичні кейси від професіоналів ІТ-спільноти Львову. Ми ретельно підготували 3 майстер-класи з програмування, щоб діти змогли приміряти на себе роль програміста, дизайнера та веб-розробника. Спробувати - найкращий спосіб зрозуміти, чи підходить тобі цей вид діяльності.

І наші гості спробували створити: власну гру, анімацію та навіть прототип мобільного додатку!

Наша методика та навчання побудовані таким чином, щоб 80% часу діти практикували навички програмування та створювали ІТ-продукти з перших уроків. Майстер-класи стали демо-версією курсів та розкрили інтереси, захоплення, схильності та потенціал кожної дитини.
Кожен майстер-клас тривав навіть більше відведеного часу, адже діти хотіли продовжити роботу над своїми першими проектами.

Наші гості мали змогу відвідати кожен майстер-клас та познайомитися з різними напрямками щоб обрати найкращий для себе курс. На нашу думку це найрезультативніша профорієнтація, навіть у настільки юному віці.

Цей день став початком нового світогляду дітей та їх батьків про цифровий світ і інноваційне майбутнє людства. З перших хвилин між дітьми зав'язались дружні відносини і ми впевнені, що на курсах Академії вони продовжать спілкування, розвинуть комунікативні навички та попрацюють в командах.

Ми пишаємося новим поколінням, їх жагою до знань та прагненням зробити більше! А Logos Kids Academy зробить усе можливе та неможливе для реалізації цілей і мрій майбутніх ІТ-спеціалістів.

Якщо ви ще не приєдналися до нашої Logos Family, то залишайте заявку тут!
Хочете допомогти дитині знайти свій шлях та адаптувати її до дорослого життя? Ми готові допомогти вам в цьому
Залиште заявку
Для того, щоб отримати актуальну інформацію, або ж якщо у вас виникли запитання, переживання чи сумніви - зареєструйтесь на консультацію з профорієнтації.