Локдаун завершено, час повертатися до навчання!

Нарешті наші студенти можуть повернутися в стіни Академії! Logos Kids Academy відновлює роботу. За умовами виходу з карантину Академія у Львові має право відновити масові заходи та заняття для студентів.
Нарешті наші студенти можуть повернутися в стіни Академії! Logos Kids Academy відновлює роботу.

У сьогоднішній статті про:
  • вихід з карантину
  • правила відвідування Академії
  • нові можливості навчання
  • графік безкоштовних подій для дітей у Львові
За умовами виходу з карантину Академія у Львові має право відновити масові заходи та заняття для студентів, що відповідають встановленим правилам.

Від сьогодні всі групи повертаються до стаціонарного навчання, а всі деталі студенти отримають в індивідуальному порядку.
Не зважаючи на те, що локдаун завершено, ми піклуємось про своїх юних слухачів, саме тому вживаємо всих можливих заходів безпаки та просимо студентів, батьків та працівників дотримуватися наступних правил:

  • масковий режим в стінах Академії та аудиторіях
  • дотримання гігієни рук, уникнення дотиків до обличчя
  • до 10 людей в 1 аудиторії
  • збереження соціальної дистанції
  • температурний скрінінг

Якщо раптом ви вічуєте перші ознаки хвороби, залишайтесь вдома, щоб убезпечити інших. Усі матеріали з уроків будуть надіслані в індивідуальному порядку.

Окрім навчання, Академія відновлює стаціонарні практичні майстер-класи з різних напрямків. Вже скоро відбудуться пробні заняття для дітей та підлітків, які цікавляться ІТ-сферою та діджитал-світом.
Ми впевнені, що саме додаткова освіта може розкрити потенціал дитини навіть у ранньому віці. А вступні майстер-класи допоможуть кожній дитині зорієнтуватися в напрямках, та обрати найкращий для себе.

Серед напрямів, які пропонує спробувати Logos Kids Academy є: веб-розробка, програмування, розробка чат-ботів, створення комп'ютерних ігор, проектування та дизайн, а ще робототехніка та 3D-моделювання.

Обирайте один або декілька напрямів, щоб не помилитися з вибором та розвивайтеся з Logos:

Реєстрація тут: https://lviv.lgs-kids.com/podiyi
Хочете допомогти дитині знайти свій шлях та адаптувати її до дорослого життя? Ми готові допомогти вам в цьому
Залиште заявку
Для того, щоб отримати актуальну інформацію, або ж якщо у вас виникли запитання, переживання чи сумніви - зареєструйтесь на консультацію з профорієнтації.