ІТ-освіта для школярів - з чого почати

Загальна освіта дає основоположні знання кожній людини. Проте часто ми зіштовхуємось зі справжньою проблемою вибору спеціалізації після школи. Для цього існують різні гуртки та курси. Саме вони можуть підштовхнути людину до визначення майбутньої спеціалізації. Початкова ІТ-освіта не стала виключенням і набуває все більшої популярності як серед дорослих, так і серед дітей.
Як визначитись із додатковою освітою? Як не помилитися з вибором ІТ-напрямку? Та з чого почати вивчення інформаційних технологій у юному віці?

Сфера ІТ - одна з найпопулярніших галузей роботи за останні 2 десятиріччя. На це існує безліч причин:

  • високі заробітні плати;
  • можливість кар'єрного зростання та профілізації;
  • широкий вибір напрямків в ІТ;
  • особливі умови праці;
  • корпоративна культура;
  • постійне вдосконалення та підвищення кваліфікації, курси, бонуси;
  • замовники з за кордону, можливість релокейту.
Отже, ви вирішили обрати додаткову освіту для своєї дитини. Які кроки необхідно зробити?
1. Поговорити з дитиною про її вподобання та бажання
Розказати про ІТ, про те які є напрямки та можливості в кожному з них. На цьому етапі важливо розібратись що підходить саме Вашій дитині і тільки тоді починати пошук курсів за цим спрямуванням.
2. Обрати курси.
Тут надзвичайно-важливим є рівень навчального закладу. На що варто звернути увагу? Відгуки, кількість років досвіду, переглянути чи заклад пропонує вступні курси чи уроки і обов'язково їх відвідати з дитиною, фаховість викладачів, кількість академічних годин, програма тощо.
3. Пройти тест з профорієнтації.
Це важливий етап, особливо, якщо дитина ще не визначилася з власними преференціями та вподобаннями. Результати тесту можуть зорієнтувати зі спрямуванням, в якому необхідно рухатись.
4. Вступні заняття.
Це гарна можливість спробувати власні сили, познайомитися з курсами чи певною школою, однодумцями та друзями.
5. Поговорити з дитиною про її враження.
Комунікація - це ключовий та вирішальний фактор вибору курсів позашкільної освіти.
6. Обрати напрямок.
Після того, як ви визначилися зі школою, варто обрати напрямок, адже як існують різні лікарі, так і різні ІТ-фахівці. А можливо дитині буде цікавою творча професія фотографа, дизайнера чи блогера.
7. Записатися на курс.
Останній та дуже важливий пункт у виборі ІТ-освіти - власне, курси, їх успішне завершення, проект та продовження обраної спеціальності. Кваліфіковані викладачі на курсі зможуть зацікавити дитину, мотивувати її до навчання та полегшити опанування нової для дитини вершини.
А щоб пройти усі кроки вибору позашкільної освіти, залишай заявку і ми допоможемо вам та вашій дитині з вибором та реалізацією власних інтересів.
Хочете допомогти дитині знайти свій шлях та адаптувати її до дорослого життя? Ми готові допомогти вам в цьому
Залиште заявку
Для того, щоб отримати актуальну інформацію, або ж якщо у вас виникли запитання, переживання чи сумніви - зареєструйтесь на консультацію з профорієнтації.