Дитяче покоління Google

На сьогоднішній день ми не можемо уявити наше життя без інформаційних технологій. Ми повсякчас використовуємо програми для роботи, розваг, пошуку потрібної інформації тощо.
На сьогоднішній день ми не можемо уявити наше життя без інформаційних технологій. Ми повсякчас використовуємо програми для роботи, розваг, пошуку потрібної інформації тощо. Не дивно, що наші діти набагато швидше і легше знайомляться з технологіями, оскільки тепер це невід'ємна складова життя кожної людини. Питання: "Чи є у вас комп'ютер?"- мягко кажучи сьогодні викликає посмішку на обличчі. Звичайно, як люблячі батьки ми хвилюємося за наших малюків, оскільки це найдорожче, що є в нашому житті. Тому, завжди стараємось вберегти їх від усього, що може зашкодити. Хтось хвилюється, що їхня дитина забагато часу проводить за комп'ютером, а хтось навпаки тішиться, що малюк знає такі речі, які дорослому важко зрозуміти, не те що повторити. Для того, щоб зважити всі за і проти, ми ознайомились з баченням батьків, щодо захоплення своїх дітей інформаційними технологіями. Ось деякі з них:

• Ірина, мама 7-річної Соні Антонюк, впевнена, що тільки завдяки Інтернету її дочка справляється з домашніми завданнями.

– Соня майже щодня ходить на гімнастику, тому уроки доводиться робити вечорами. Буває, без Інтернету навіть я не в змозі їй допомогти – наприклад, коли потрібно знайти короткі біографії найвідоміших людей України або дізнатися, які тварини занесені до Червоної книги.

Спочатку «гуглила» тільки Ірина, але скоро і донька навчилася – тепер шукає сама.
• Мама 8-річного Тараса Левченко появам Інтернету в будинку теж рада – син-чомучка не дає розслабитися, закидаючи батьків каверзними питаннями.

– Я могла дати відповіді далеко не на все і часто казала: «Буду в Інтернеті – подивлюся». Тарас цю фразу швидко запам´ятав і став самостійно шукати в мереж»і, – розповідає Марія.

Зараз другокласник Тарас захопився космосом, тому його улюблене заняття – пошук інформації про планети. Дитяча карта Сонячної системи, яку вчитель нещодавно приніс на урок, Тараса вже не задовольняє. Хлопчик захоплено доводить, що планет набагато більше, ніж зображено на шкільній карті, – він сам бачив це в Google.

Соня Антонюк користується комп´ютером з чотирьох років, а нещодавно освоїла і програму відеоспілкування в реальному часі Skype. Найчастіше розмовляє зі своєю тіткою, яка живе в іншому районі Києва. Дівчинці подобається, що програма може спотворювати особи на зразок кривого дзеркала – по телефону і в реальному спілкуванні влаштувати таке шоу не вийде.

• Одна з улюблених розваг 9-річного Артема Титаренка – спілкування зі шкільними друзями в соціальних мережах.

«Ми обговорюємо ігри, мобільні телефони. Кожен день буваю на сайті по три години. Сидіти «У контакті» мені подобається більше, ніж гуляти на вулиці ».

Мама хлопчика хоч і пишається тим, що він розуміється на комп´ютері краще за неї, але до мережевого спілкування ставиться скептично: «Буду це терпіти до першої двійки сина».
• Дворічного Богдана Ущука батьки намагаються не привчати до комп´ютера:

«В ідеалі хочемо років до семи не підпускати».

Втім, Богдан і без санкції батьків вже зрозумів, що якщо натиснути велику кнопку на батьківському ноутбуці, то з´являться «бегемот, слоник і конячка». Через це тато за ноутбук при синові не сідає – той все одно не дасть нічого зробити.

Отож, не зважаючи на певні побоювання, все ж таки більшіть батьків стараються не перешкоджати дітям освоювати світ технології. Logos Kids Academy вважає, що не потрібно забороняти вивчати і займатись тим, що дитині дійсно цікаво, а навпаки, підтримати в починаннях і звісна річ підштовхнути в потрібному напрямку. Ми ж, в свою чергу постараємося розпалити цей вогонь до знань і дозволити проявити себе на повну міць, хоч ще і дитячу.
Хочете допомогти дитині знайти свій шлях та адаптувати її до дорослого життя? Ми готові допомогти вам в цьому
Залиште заявку
Для того, щоб отримати актуальну інформацію, або ж якщо у вас виникли запитання, переживання чи сумніви - зареєструйтесь на консультацію з профорієнтації.