День
відкритих дверей

Logos Kids Academy оголошує день відкритих дверей! Ми запрошуємо кожного, хто читає це повідомлення.


Для кого:
Батьки та діти
Початок:
31 жовтня о 10:00
Тривалість:
90 хв
Вартість:
Безкоштовно
Отримай безкоштовну консультацію щодо навчання
Онлайн запис

Програма заходу

Програма заходу

1
Знайомство з Logos Kids Academy та з спікером.
2
Коротко про ціль та план заходу.
3
Сфера ІТ. Чому сьогодні ця сфера настільки популярна і які перспективні професії будуть в майбутньому
4
З якого віку можна вивчати програмування та чому варто розпочинати з раннього віку
5
Напрямки у Logos Kids та як обрати найбільш цікавий для вашої дитини
6
У яких сферах знадобляться отриманні знання в нашій Академії
7
Переваги навчання для дітей та батьків у Logos Kids Academy
8
Завершення навчання у Logos Kids Academy класний старт для професійної освіти у Logos IT Academy
Реєстрація на День відкритих дверей
Залиште заявку
Маленькі ІТшники та їх батьки, саме на вас чекає неймовірне знайомство з ІТ освітою сучасності. Ми відкриваємо двері для наших майбутніх студентів, щоб кожен міг познайомитись з нашою Академією, викладачами та випускниками.

Logos Kids Academy - це заклад позашкільної ІТ освіти, де кожна дитина від 5 до 16 років, знайде своє власне покликання серед новітніх професій та зможе втілити фантазії та мрії у реальність.

Ми відповімо на кожне запитання, розкажемо про нашу роботу, успіхи та досвід. А ви зможете дізнатись про наші інноваційні методи навчання та виховання навичок майбутнього, побачите оснащені аудиторії та атмосферу, де навчатимуться маленькі студенти.

Під час зустрічі ви зможете пройти тест з профорієнтації та обрати бажаний напрямок. До речі, у нас їх більше 10! А ще ви точно знайдете однодумців та майбутніх друзів, багато корисної інформації, а ще смаколики і натхнення)

Старт: 31 жовтня о 10:00
Місце зустрічі: м. Львів, вул. І.Франка, 61, 5п. 500 каб.
Питання та відповіді
Для кого розрахований даний захід?
Logos Kids Academy проводить день відкритих дверей з ціллю познайомити дітей та батьків з нашою академією та напрямками, а також більше дізнатися про сучасні тренди та як все ж таки допомогти своїй дитині стати успішною в майбутньому.
Що саме пропонує ваша академія?
Logos Kids Academy займається спеціалізованим навчанням в ІТ індустрії та не лише, оскільки сьогодні світ вимагає універсальних, всебічно розвинених та максимально комунікабельних спеціаліалістів. Саме тому до навчання ми підходимо комплексно, та розвиваємо у дітей також бізнес навички, навчаємо фінансовій грамотності та тренуємо софтскіли. Більше інформації впевнені отримаєте на заході, а також зможете задати питання спікеру.
Якщо ми визначились з напрямком, чи варто нам відвідати захід?
Звісно, адже сьогодні у нас ще більше цікавих напрямів.

Впевнені, що в подальшому після проходження навчання, дитина буде зацікавлена продовжити, а ви вже будете розуміти та зможете спланувати наступні кроки.
Скільки буде тривати захід?
Цінуємо ваш та наш час, тому підготували для вас вижимку основної інформації, яка розрахована приблизно на 60-90 хв. Також, буде виділений час для ваших запитань.
    Де буде проходити захід та як зареєструватися?
    Захід пройде у нашій академії, локацію можна переглянути на сайті lgs-kids.com, залежно від міста, у якому проживаєте. Також, на сайті ви можете залишити заявку на даний захід)