Веб-майстер

Logos Kids Academy запрошує всіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років на безкоштовний та дуже цікавий майстер-клас з веб-програмування.Для кого:
Батьки та діти
Початок:
26 листопада о 15:00
Тривалість:
90 хв
Вартість:
Безкоштовно
Отримай безкоштовну консультацію щодо навчання
БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Програма майстер-класу

Програма майстер-класу

1
Знайомство з HTML i CSS.
2
Тренуємось писати HTML код, додаємо картинку, яка потім стане анімацією.
3
Працюємо з CSS, прописуємо властивості картинки під наші вимоги: рухи та динаміку.
4
За допомогою CSS додаємо анімацію, використовуючи відповідну властивість "animation".
5
Прописуємо ключові моменти keyframes.
І готово! Результат: анімація найкращої професії дитинства - астронавта, який біжить в безкрайому космосі, чи балерини, що танцює партію з "Лебединого озера". Обирати саме вам!
Реєстрація на майстер-клас
Залиште заявку
Пригадайте свій улюблений мультфільм! Впевнені, хоча б раз ви задумувалися: як саме вдається "оживити" героїв мультиплікацій? Хто створює цю магію на екрані? А як багато часу ви проводите в соціальних мережах чи здійснюєте інтернет-покупки?

А що скажете на пропозицію від Logos Kids Academy: прийти та спробувати зробити свою першу анімацію? Саме так! У вас є реальна можливість примусити картинку рухатись.

Logos Kids Academy запрошує всіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років на безкоштовний та дуже цікавий майстер-клас з веб-програмування.

На майстер-класі ви дізнаєтесь багато цікавого не тільки про анімацію, а й про створення сайтів, додатків та інших ІТ-продуктів.

Реєструйтеся, спробуйте власні сили та розвивайтеся з Logos Kids Academy!

Старт: 26 листопада в 15:00
Місце зустрічі: м. Львів, вул. І.Франка, 61, 5п. 500 каб.

Всі безкоштовні майстер-класи Logos Kids Academy у Львові

Питання та відповіді
Для кого розрахований даний майстер-клас?
Logos Kids Academy запрошує на безкоштовний майстер-клас з веб-програмування всіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років.
Що саме пропонує ваша академія?
Logos Kids Academy займається спеціалізованим навчанням в ІТ індустрії та не лише, оскільки сьогодні світ вимагає універсальних, всебічно розвинених та максимально комунікабельних спеціаліалістів. Саме тому до навчання ми підходимо комплексно, та розвиваємо у дітей також бізнес навички, навчаємо фінансовій грамотності та тренуємо софтскіли. Більше інформації впевнені отримаєте на заході, а також зможете задати питання спікеру.
Якщо ми визначились з напрямком, чи варто нам відвідати захід?
Звісно, адже сьогодні у нас ще більше цікавих напрямів.

Впевнені, що в подальшому після проходження навчання, дитина буде зацікавлена продовжити, а ви вже будете розуміти та зможете спланувати наступні кроки.
Скільки буде тривати захід?
Цінуємо ваш та наш час, тому підготували для вас вижимку основної інформації, яка розрахована приблизно на 60-90 хв. Також, буде виділений час для ваших запитань.
    Де буде проходити захід та як зареєструватися?
    Захід пройде у нашій академії, локацію можна переглянути на сайті lgs-kids.com, залежно від міста, у якому проживаєте. Також, на сайті ви можете залишити заявку на даний захід)