Майстер коду

Logos Kids Academy запрошує всіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років на безкоштовний майстер-клас по створенню власної комп'ютерної гри.
Для кого:
Батьки та діти
Початок:
26 листопада в 10:30
Тривалість:
90 хв
Вартість:
Безкоштовно
Отримай безкоштовну консультацію щодо навчання
БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Програма майстер-класу

Програма майстер-класу

1
Знайомство з Python.
2
Працюємо над створенням дошки з 9 клітинок.
3
Далі працюємо над тим, щоб клітинки функціонували і на них можна було поставити хрестик і нулик.
Кінцевий результат: гра "Хрестики/нулики" для двох гравців. Грайте в улюблену гру всіх часів в новому сучасному форматі!
Реєстрація на майстер-клас
Залиште заявку
Усі чули про програмістів. Але що саме ви чули? Що знаєте про внутрішню кухню ІТ-світу?

Можна багато розмовляти про інформаційні технології, високі зарплати, спектр можливостей, престиж, а можна просто долучитися до кремнієвої долини та реалізувати власний потенціал!

ІТ - передова галузь, де воліє працювати кожен другий. Починати варто вже сьогодні та не чекати університету.

Ми точно знаємо, що гаджети, сайти та ігри заполонили нашу увагу та увагу дітей. Саме тому нашим завданням є зробити комп'ютер "корисним" і зацікавити малечу світом інновацій та технологій.

З чого ж розпочати?

Logos Kids Academy запрошує всіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років на безкоштовний майстер-клас по створенню власної комп'ютерної гри.

Усі хоча б раз грали у комп'ютерні ігри, особливо діти. А уявіть собі, наскільки круто, коли грають у комп'ютерну гру написану тобою! І це не мрія, це реальна ціль, яку можна досягти разом з нами.

Створення комп'ютерної гри - чудовий старт для кожної дитини та підлітка в опануванні нової сфери реалізації. Це не звичайний гурток чи хобі, це початок шляху до майбутньої затребуваної, цікавої та високооплачуваної професії.

  Реєструйтеся, спробуйте власні сили та розвивайтеся разом з Logos Kids Academy!

  Старт: 26 листопада в 10:30
  Місце зустрічі: м. Львів, вул. І.Франка, 61, 5п. 500 каб.

  Всі безкоштовні майстер-класи Logos Kids Academy у Львові

  Питання та відповіді
  Для кого розрахований даний майстер-клас?
  Logos Kids Academy запрошує на безкоштовний майстер-клас з програмування всіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років.
  Що саме пропонує ваша академія?
  Logos Kids Academy займається спеціалізованим навчанням в ІТ індустрії та не лише, оскільки сьогодні світ вимагає універсальних, всебічно розвинених та максимально комунікабельних спеціаліалістів. Саме тому до навчання ми підходимо комплексно, та розвиваємо у дітей також бізнес навички, навчаємо фінансовій грамотності та тренуємо софтскіли. Більше інформації впевнені отримаєте на заході, а також зможете задати питання спікеру.
  Якщо ми визначились з напрямком, чи варто нам відвідати захід?
  Звісно, адже сьогодні у нас ще більше цікавих напрямів.

  Впевнені, що в подальшому після проходження навчання, дитина буде зацікавлена продовжити, а ви вже будете розуміти та зможете спланувати наступні кроки.
  Скільки буде тривати захід?
  Цінуємо ваш та наш час, тому підготували для вас вижимку основної інформації, яка розрахована приблизно на 60-90 хв. Також, буде виділений час для ваших запитань.
   Де буде проходити захід та як зареєструватися?
   Захід пройде у нашій академії, локацію можна переглянути на сайті lgs-kids.com, залежно від міста, у якому проживаєте. Також, на сайті ви можете залишити заявку на даний захід)