Магія дизайну

Ми запрошуємо усіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років на безкоштовний майстер-клас, де ви, разом із професійними ІТ-фахівцями, створите власний дизайн та інтерактивний прототип тематичного iOS додатку.
Для кого:
Батьки та діти
Початок:
5 лютого о 10:30
Тривалість:
90 хв
Вартість:
Безкоштовно
Отримай безкоштовну консультацію щодо навчання
БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС
Онлайн запис

Програма майстер-класу

Програма майстер-класу

1
Починаємо з підготовки файлів для макету.
2
Працюємо над UI дизайном декількох екранів фітнес-додатку для iOS.
3
Працюємо далі над налаштуванням переходів та анімацій між екранами.
4
Отримуємо і презентуємо інтерактивний прототип фітнес-додатку для iOS
Реєстрація на майстер-клас
Залиште заявку
Сьогодні смартфони та додатки у них знайомі та звиклі для усіх речі.

Щоправда, не всі додатки та ігри нам подобаються і не всіма ми користуємося. Є улюблені, популярні, зручні та ті, які інсталювати і запускати зовсім не хочеться.

Чому це так?

Дуже часто такі додатки просто примітивні, копіюють відомі, негарні візуально та абсолютно незрозумілі, алогічні у використанні.

Вже зараз більша частина роботи, комунікації та розваг відбувається саме в нашому смартфоні. Ми моніторимо погоду, оплачуємо покупки, малюємо, читаємо, слухаємо музику, дивимося фільми через мобільні додатки. Саме тому вони повинні бути "user friendly" (дружнім до користувача), а такий ефект досягається у першу чергу за допомогою зручного інтерфейсу та привабливого дизайну.

Що ж, Logos Kids Academy має рішення! Ми "ЗА" те, щоб діджитал-світ був цікавим, зрозумілим та правильно-сконструйованим. А щоб досягти цього результату і гаджети та ПЗ процювали справно, необхідно підготувати генерацію справжніх професіоналів та творців майбутнього.

Ми запрошуємо усіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років на безкоштовний майстер-клас, де ви, разом із професійними ІТ-фахівцями, створите власний дизайн та інтерактивний прототип тематичного iOS додатку.

Круто? Доведіть на власному прикладі, що мобільний додаток повинен бути зручним та привабливим. Ви дізнаєтеся про основні елементи мобільного додатку, правила грамотної візуалізації, масштабування, підбір форм, кольорів та основи дизайну.

Реєструйтеся, спробуйте власні сили та розвивайтеся разом з Logos Kids Academy!

Старт: 5 лютого о 10:30
Місце зустрічі: м. Львів, вул. І.Франка, 61, 5п. 500 каб.

Всі безкоштовні майстер-класи Logos Kids Academy у Львові

Питання та відповіді
Для кого розрахований даний майстер-клас?
Logos Kids Academy запрошує на безкоштовний майстер-клас "Магія дизайну" всіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років.
Що саме пропонує ваша академія?
Logos Kids Academy займається спеціалізованим навчанням в ІТ індустрії та не лише, оскільки сьогодні світ вимагає універсальних, всебічно розвинених та максимально комунікабельних спеціаліалістів. Саме тому до навчання ми підходимо комплексно, та розвиваємо у дітей також бізнес навички, навчаємо фінансовій грамотності та тренуємо софтскіли. Більше інформації впевнені отримаєте на заході, а також зможете задати питання спікеру.
Якщо ми визначились з напрямком, чи варто нам відвідати захід?
Звісно, адже сьогодні у нас ще більше цікавих напрямів.

Впевнені, що в подальшому після проходження навчання, дитина буде зацікавлена продовжити, а ви вже будете розуміти та зможете спланувати наступні кроки.
Скільки буде тривати захід?
Цінуємо ваш та наш час, тому підготували для вас вижимку основної інформації, яка розрахована приблизно на 60-90 хв. Також, буде виділений час для ваших запитань.
    Де буде проходити захід та як зареєструватися?
    Захід пройде у нашій академії, локацію можна переглянути на сайті lgs-kids.com, залежно від міста, у якому проживаєте. Також, на сайті ви можете залишити заявку на даний захід)