7 порад для ефективного навчання Вашої дитини вдома

У сьогоднішніх реаліях дуже важливою стала можливість навчання вдома. І це актуально як для дорослих, так і для дітей. Але якщо доросла людина може взяти себе під контроль та вивчити щось нове, то для дитини це не так легко.


У сьогоднішні статті все про те, як допомогти дитині ефективно навчатися вдома, як мотивувати на розвиток та бажання вивчати щось нове.

Отже, до справи.
Топ-7 порад від Logos Kids Academy:
1. Оберіть курс, або онлайн-програму як пріоритетну.
Надзвичайно важливо не розпорошувати увагу дитини та обравши певний напрямок дотримуватись поставленого курсу. Важливою також є не кількість, а якість занять. Тому, звертайте увагу на програму навчання.
2. Гейміфікація занять.
Щоб заняття були в радість, потрібно перетворити навчальний процес у гру, щоб дитина легше засвоювала інформацію. Сьогодні існує безліч методик, що допоможуть викладачам та батькам мотивувати малечу до навчання. При цьому не варто забувати про те, що частину завдань дитина має робити самостійно. Тому, також, варто звернути увагу як на вибраному Вами курсі проводиться перевірка домашніх завдань. Частка самостійно-виконаних завдань має зростати пропорційно до віку дитини.
3. Режим дня та розклад
Обов'язково складіть певний розклад для дитини щоб вона чітко знала коли у неї час навчання, а коли можна і побайдикувати. . Відведіть під навчання необхідну кількість часу та займайтесь кожного дня, регулярність тут дуже важлива, щоб навчання увійшло в корисну звичку. Надалі це дасть свої плоди і Вам не потрібно буде контролювати навчальний процес , дитина стане більш самостійною.
4. Здорова мотивація
Мотивуйте дітей на нові досягнення. Пам'ятайте, що мотивація також може бути з повчальним нахилом: нова книга, музей, бажаний розвиваючий курс. Ставте цілі правильно та досягайте їх разом. Ваші заохочення та уважність показують дитині, що ви пишаєтесь її роботою і її зусилля не залишаються непоміченими.
5. Перерви та чергування з основними уроками
Для ефективного засвоєння матеріалу дитині потрібні перерви. Бажано, щоб це були рухливі перерви, або ж якісна зміна діяльності. Навчання невеликими блоками дозволяє мозку краще зрозуміти та зберегти інформацію. А фізична активність покращує кровообіг, активізує фізіологічні процеси, що сприяють сприйняттю, відтворенню й опрацюванню інформації.
6. Організація навчального простору
Щоб дитина могла зосередитися на виконанні завдань необхідно облаштувати робоче місце. Це безпосередньо впливає на ефективність навчання та його результати. Для онлайн-навчання потрібен ПК та усе необхідне програмне забезпечення.
7. Урок - не примус і не покарання
Важливо донести до дитини важливість процесу навчання. Це не покарання, а важлива складова життя, розвитку та успішного майбутнього кожної людини. Поговоріть з дитиною та дізнайтесь про те, що їй подобається, а що навпаки. Не примушуйте, а долайте перешкоди разом.
Допоможіть своїй дитині знайти свій шлях в житті та навчитися вчитися, адже це корисна звичка, що точно стане в нагоді кожному.
Хочете допомогти дитині знайти свій шлях та адаптувати її до дорослого життя? Ми готові допомогти вам в цьому
Залиште заявку
Для того, щоб отримати актуальну інформацію, або ж якщо у вас виникли запитання, переживання чи сумніви - зареєструйтесь на консультацію з профорієнтації.